Úraz hlavy

autor: Anonymní dotaz 05.01.2012 20:11

Před necelým týdnem jsem omdlela na schodech a spadla. Krátkou dobu jsem byla i v bezvědomí a co se dělo před tím pádem si vybavuji jen matně. Lékařka mi řekla, že otřes mozku to není a že hlava mě bolí proto, že jsem si přitom zlomila nos. Ale od té doby jsem pořád unavená. Když třeba ležím a vstanu nebo zakloním trochu hlavu, tak se mi začne motat a všechno okolo se jakoby zatočí. Myslíte, že to časem přejde?

Odpovědi na otázku

 • Jitka Veletová, studentka medicíny 06.01.2012 21:17
  Otázka je, jeslti jste byla na nějakém zobrazovacím vyšetření - CT, magnetická rezonance. To by odhalilo případný rozsah poranění.

Otřes mozku patří do témat

Adresář

Poradna na téma Otřes mozku

Diskutujte na téma Otřes mozku

Píšeme jinde
 • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

 • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku